30.05.2024

У Тернополі виступить співак CHEEV: гостей чекає оновлена програма та всім відомі хіти «Гарно так», «Мрієшся», «Оберігати»

Ваша реклама

18 травня у ПК Березіль відбудеться великий концерт яскравого та талановитого CHEEV. 

Початок концерту о 19:00, повідомили організатори VINIL concert agency.

 

Стиль CHEEV це комбінація жанрів та альтернативи, в поєднанні з особливим вокалом та ліричним текстом.

 

«У цей вечір буде ГАРНО ТАК. На вас чекає неймовірна концертна програма з мега популярними хітами: «Гарно так», «Перший день», «Мрієшся», «Печаль», «Оберігати», «Більш немає крил», «Опівночі», «Де моя любов живе», «Не той герой» та іншими. Не пропустіть концерт у своєму місті! Приходьте та відпочиньте душею!», – запрошують організатори. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=1gxLVS3erwM

 

Нагадаємо, в кінці минулого року вийшов другий альбом артиста “Noir”, тож програма концерту буде оновленою, оскільки у ній будуть також пісні з другого альбому.

 

Як відомо, CHEEV — білоруський та український співак, автор і виконавець власних пісень. Лауреат Національної музичної премії «Ліра» у номінації «Відкриття року».  Фіналіст білоруського нацвідбору на пісенний конкурс «Євробачення».

 

Квитки вже у продажу за посиланням. https://ternopil.karabas.com/ua/cheev-41/order/Джерело | Т1 Новини

Блог є видом матеріалу, який відображає власну точку зору автора. Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за достовірність та тлумачення інформації, яку наведено у блозі, а також за думку, яку автори висловлюють у рубриці «Блоги».