25.05.2024

“Скринька хоробрості” для діток: у Тернополі збирають міні-іграшки для онкохворих пацієнтів

Ваша реклама

Маленькі пацієнти гематологічного відділення міської лікарні щодня борються за власні життя та, водночас, потребують підтримки. Їм активно намагаються допомагати і морально, і матеріально.

Ще декілька років тому створили «Скриньку хоробрості», в яку збирають іграшки.

Керівниця міжнародного благодійного фонду «Живи» Лілія Домарацька зазначила, шо зараз у відділені перебуває дев’ять діток. За її словами, вони знають про існування такої скриньки і щоразу після кожної болючої маніпуляції чи неприємної процедури отримують звідти подаруночок.

Лілія Домарацька додала, діток, які потребують підтримки, дуже багато, тому скриньку новими іграшками бажано наповнювати один раз в декілька місяців.

Тут можна залишати не лише іграшки, зазначили в лікарні. Бажаючі можуть придбати різноманітну канцелярію, пазли, міні-конструктор, тобто все те, що поміщається у дитячу ручку. Головна вимога, щоб все це було нове.

Приносити іграшки можна у гематологічне відділення міської дитячої лікарні, що по вулиці Клінічна 1а, або ж у міжнародний благодійний фонд “Живи”, що по вулиці Самчука, 3.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,