25.05.2024

Новини компаній

Команда “За майбутнє” та “Агропродсервіс” передали 80 продуктових наборів підопічним “Карітасу”

Креатор буд

“Великодній кошик” для підопічних Карітасу. Її організували з ініціативи директора “Агропродсервісу” Івана Карачки представники команди Івана Чайківського “За майбутнє”. 

Як зазначив перший заступник голови Тернопільської облради від партії «За майбутнє» Володимир Болєщук їхня команда по області  розвезла2850 наборів. Організатори акції переконані, що напередодні такого світлого свята, як Великдень, кожна людина потрібна відчути увагу та підтримку. Особливо це стосується тих, хто потрапив у складні життєві ситуації.
У благодійному фонді «Карітас» потребуючим тернополянам сьогодні вручили 80 пакунків.

За словами керівниці проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» Аліни Муц, серед відвідувачів благодійної їдальні є безпритульні, самотні, люди які перебувають у складних життєвих обставинах, тому такі гостинці стануть святковим доповненням до їхнього обіду.
Люди ж, які отримали продукти не шкодують слів вдячності. Кажуть, дуже приємно, що розуміють їхні нелегкі життєві обставини та підтримують.
Перед врученням пакунки благословив та освятив, директор благодійного фонду «Карітас Тернопіль», отець Андрій Марчук.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,